HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Deneyimli ve dinamik kadrosu ile dünya standartlarında hizmet vermeyi ilke edinen SGA Güvenlik; işyeri, kurum, kişi, konut güvenliği görevlerini, ihtiyaç ve öncelikleriniz doğrultusunda üstlenerek sizlere daima güvenli ve huzurlu bir ortam sağlamaktadır.

Özel Güvenlik Hizmetinin temelinde insan faktörünü göz önünde bulunduran SGA Güvenlik; yüksek teknolojiye sahip güvenlik cihaz ve sistemleri kullanmaktadır. Personeline sürekli hizmet içi eğitimler vererek, personelini sürekli denetleyerek, doğrudan ve kesintisiz hizmet ortamı yaratılmaktadır.

Güvenlik sektöründeki her türlü değişim ve yeniliği yakından takip ederek, kaliteli hizmeti ekonomik şekilde sunan SGA Güvenlik; teknik olarak iyi yetişmiş, disiplininden taviz vermeyen, üstün niteliklere sahip personeli ile kusursuz güvenlik hizmeti vermektedir.

SGA Güvenlik olarak üstlenmiş olduğumuz sorumluluk ile işyeri, kurum, kişi, konut güvenliği ve koruması hizmetlerinin yanı sıra projelerinize özel güvenlik hizmetleri, güvenlik otomasyon sistemleri yönetimi, özel organizasyonlarınız için güvenlik hizmeti vermekteyiz. Kaliteli güvenlik personelimiz ile sizlere hakkınız olan güvenli yaşamı sunmanın gururunu yaşamaktayız.

SGA GÜVENLİK NASIL HİZMET VERİYOR?

5188 sayılı kanun ve uygulama yönetmeliğinin esaslarına göre çalışıyoruz. İlgili kanun gereği tutulması gereken kayıt ve tutanakları tutmaktayız. Tüm personellerimize periyodik aralıklarla iş güvenliği, hizmet içi eğitimler ve kişisel gelişim kursları vermekteyiz.
İş yeri hekimimiz tarafından tüm personellerimizin gerekli sağlık kontrollerini yapmaktayız.

Güvenlik amirlerimizle 7 gün 24 saat görev başındaki personellerimizin denetimini yapıyor ve denetim raporlarını tarafınıza sunuyoruz. Kanunda ve yönetmeliklerde değişen maddeleri, özel güvenlik görevlilerimizin yeni hak ve sorumluluklarını, dikkat etmesi gereken hususları, kendilerine aynı gün içinde tebliğ ediyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine göre şekillenen güvenlik programları hazırlamakta ve hizmetlerinize sunmaktayız. Çağdaş üniformalı teçhizat ve donanıma sahip seçkin personellerden oluşuyoruz.

Elektronik güvenlik ve fiziki güvenlik önlemlerinizi belirli aralıklarla kontrol edip tarafınıza sunuyoruz. Güvenlik danışmanlığınızı, koruma ve güvenlik planlarınızı hazırlayıp, güvenlik risk ve fizibilite çalışmaları yapıyoruz.

SGA Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri AŞ.,
Kendine özgü sistemi uygulamak suretiyle; Şirketler, Kamu Kurum ve Kuruluşları gibi tüzel kişiler ve gerçek kişilerin kendilerini, yakınlarını ve korumaya değer haklarını güven altında hissetmesini sağlamak, maddi ve manevi değerlerini güvence altına almak amacını şiar edinmiştir.