Konak Özel Güvenlik

Konak Özel Güvenlik

KONAK ÖZEL GÜVENLİK
İzmir’ in en büyük ilçelerinden biri olan Konak, 370 binlik nüfusu ile özel güvenlik hizmetleri noktasında ciddi ihtiyacın hâsıl olduğu bir yapıya sahiptir.

Nüfusun yoğun olmasında ilçenin kalkınma düzeyi önemli rol almaktadır. Oteller, AVM, hastane, okullar, resmi kurumlar, endüstriyel üretim alanları, özel işletmelerin sayısıca fazla olduğu ilçede şirketimiz kaliteli personel eğitimi ve çalıştığımız kurumlarda bulundurduğumuz güvenilir ve dikkatli personellerimiz ile kalitemizden ödün vermeden adımızı ilk sıralarda duyurmaktayız. Konak Özel güvenlik konusunda öncelikli hedeflerimiz şahsi ya tüzel koruma taleplerinde bize duyulan güvenin boşa çıkarılmamasıdır. Her zaman en seçkin yerlerde en saygın duruşla güveni temsil ettik ve etmeye devam edeceğiz.

Ciddiyet, saygınlık, kaliteli iletişim ve kaliteli hizmet başlıca prensiplerimizdir. Bu prensiplerden taviz vermeden hem Konak’ ta hem de İzmir bölgesinde adımı duyurmaya devam ediyoruz. Eğitim verdiğimiz gruplarda muhakkak baştan sona iş ciddiyeti kavramı, iyi iletişim ve pratik çözümler noktasında kalıcı güvenliği sağlamak adına yapılması gereken ne varsa aktarmaktayız.

5188 sayılı kanunun özel güvenlik personeline tanıdığı yetkileri en doğru şekilde ve en doğru zamanda kullanılmasını bütün eğitimlerimizde en detaylı şekilde izah ederek uygulamalı eğitimlerde tatbik etmekteyiz. Bunun yanı sıra göreve başlayan personellerin yine 5188 sayılı kanuna uygun şekiller görevlerini ifa etmeleri üzere devamlı kontrollerini sağlayarak kamu güvenliğini güvene alanları da denetleyerek en güvenli ortamı sağlamaktayız.
Şehir yapısı sebebi ile özellikle site yerleşimi olan semtlerde Konak özel güvenlik ihtiyacını karşılayacak en iddialı kurumuz.

Kurumuzda verdiğimiz silahlı ve silahsız eğitimler tamamen yasalara uygun eğitim ve öğretim prensiplerini benimsemekteyiz. Silahlı eğitimlerimizde silah kullanmak üzere Valilikten gerekli izinlerimiz alınmış şekilde ders vermekteyiz. Bununla beraber Konak genelinde site güvenliklerinden alışveriş merkezlerine, işyerlerinden hastanelere bütün kuruluşlarda etkin şekilde güvenlik hizmeti sağlamaktayız.