Kuşadası Özel Güvenlik

Kuşadası Özel Güvenlik

KUŞADASI ÖZEL GÜVENLİK
Kişi,kurum ya da kuruluşların güvenliğini sağlamak noktasında sadece özel güvenlik hizmetlerine odaklanmış kişilerden oluşan profesyonel kadromuz ile Kuşadası Özel Güvenlik şirketi olarak güvenlik hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Öncelikli çalışmalarımız özel güvenlik hizmeti talep eden kişi ya da kurumların içindeki bulundukları risk analizini doğru şekilde yapmak ve bu doğrulta ihtiyaç duyulan en doğru hizmeti yerine getirmektir.
Kuşadası konumu itibari ile turizm alanında çok aktif olmakla beraber, içerisinde bulunan kamu hizmet binaları yanı sıra siteler, oteller, butik oteller ve apart gibi işletmelerin de sıklıkla görüldüğü bir yer olma özelliğine sahiptir. Hem yerli hem yabancı turistler için en gözde dinlenme yerleri arasında yer alması sebebi ile özel güvenlik hizmetlerinin ciddi anlamda talep edildiği bir yerdir.

Turist bakımından zengin olması Kuşadası Özel güvenlik hizmet anlayışında özel bir yere sahiptir. Çünkü ortaya çıkabilecek herhangi bir olumsuzluk insanları ürkütecek ve yerin güvensiz olduğu düşüncesi ile insanlar dönemsel dahi olsa orayı terk edecek ya da uzun süre tatil için tercih etmeyecektir. Turizm açısından buna benzer durumların yaşanması özellikle yaz aylarında adeta vurgun niteliği taşır. Buna benzer kaygıları her turizm işletmesi yaşar. Gelen misafirlerini en güzel ve zarif şekilde karşılanarak güvenliklerinin sağlanmasını ve bu sayede konforlu bir tatil geçirmelerini sağlamak isterler. Bu aşamada şirketimiz saygın duruşu, sağlıklı ve iyi iletişim kurabilen personeli ile güvenliğinizi sağlayacaktır.

Şirketimiz görevlendirdiği personelleri devamlı surette denetleyerek dinamik bir işgücü sağlıyoruz. Işe başlamadan önce verdiğimiz eğitimlerde her aday işin ciddiyeti, duruşu, saygınlığı hakkında ayrıntılı bilgi vermekteyiz.

Eğitim politikalarımız sayesinde özel güvenlik alanında iddialı personeller çalıştırmak konusunda iddialıyız. Eğitici kadromuz sektörün en profesyonel kişilerinden oluşmaktadır. Bu noktada ihtiyaç halinde site koruma işleri, otel ve apart otel koruma işi, belediye binaları koruma hizmeti, avm güvenliği, eğitim kurumları güvenlik hizmetleri konusunda çözüm odaklı ve yüzde 100 güvenilir koruma hizmeti sağlamaktayız. İşe başlayan personeli göreve devam ettikleri müddetçe değişen yönetmelikler ve özel güvenlik sektöründeki yenilikler hakkında gerekli bilgilendirmeleri yapıyoruz.

Silahlı güvenliklerin silah kullanma yetkisi yasalar ile belirlenmektedir. Buna göre; içkili eğlence mekânları, şans oyunu oynanan mekânlar, statlar, sinema ve tiyatro salonları, hastaneler, eğitim kurumları gibi yerlerde kesinlikle silah kullanılmaması gerektiği belirtilir. Şahsi korumalarda eğer silahlı koruma talep ediliyorsa silah teminine koruma talep eden tarafa aittir. Çünkü özel güvenlik hizmeti sunan kurumlar silah alma ve bulundurma hakkına sahip değildir. Eğitimlerde kullanmak üzere bulundurulan silahlar da Valilik denetiminde ve emniyetten alınan izinler çerçevesinde kullanılmaktadır.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus özel güvenlik görevlilerinin duruşundaki ciddiyettir. Şirket olarak personelimizden görev başında bulunduğu saatlerde saygınlık ve duruş noktasında belirli bir ağırlık olmasını isteriz. Bununla beraber iletişim noktasında da hızlı ve pratik, çözüm odaklı ve çok iyi bir iletişim becerisine sahip olmalarını isteriz. Şirketimizin görünen yüzleri olması sebebi ile her güvenlik görevlisi personelimiz duruşuyla kurumuzu yansıtmaktadırlar. Bu nedenle iletişim konusunda özellikle hassas davranmaktayız.

Kuşadası özel güvenlik hizmetlerinde bir diğer husus bulunduğumuz ilçenin turistik bir yapıya sahip olmasıdır. İnsanların eğlenmeye geldiği bir tatil beldesinde rehavete kapılanların çok olabileceğini ve bunu fırsat sayarak huzursuz çıkaracakların da sayısının gözle görülebildiğini biliyoruz. Bu sebeptendir ki, çevremiz tatil modunda olsa da biz görevimiz başında dikkatimizde eksiklik yaşamadan sizi korumaya devam ediyoruz.
 ÖZEL GÜVENLİK KURSUNA KATILMAK İSTEYENLERİN HAZIRLAMASI GEREKEN EVRAKLAR
1. Mezuniyet belgesi( aslı ve noter tasdikli örneği)
2. Sağlık raporu tam teşekküllü hastaneden alınmış olması şartı ile( üzerinde “özel güvenlik görevlisi olur” şeklinde ibare yazılı olmalıdır.)
3. Kimlik fotokopisi
4. 22 yaşından gün almak şartı ile vukuatlı nüfus kayıt örneği ve aslı
5. Sabıka kaydı örneği ( e-devlet üzerinden de alınabilir.)
6. Ikametgah (muhtarlıklardan alınabilir.)
7. 6 ay içerisinde çekilmiş vesikalık fotoğraf 4 adet